+ VLOŽIŤ PONUKU
Luxusný pokoj pre 2os. Dominikánske nám.
BYTY STUDENTREALITY

Prenájom izby Brno pre študentov v lokalite Brno-střed

Cena prenájmu: 10 590 Kč/mesiac 10590
KONTAKTUJ INZERENTA

Uvedená cena je za celý izba pre 2 osoby. Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?

Dostupné od: 10. 3. 2020
Ponúknuté: 2 miesta
Priechodná izba: Nie
Výška kaucie: 10 590 Kč
Posledná aktualizácia: 28. 7. 2020

Ponúkame k prenájmu luxusný pokoj v byte 3+1 na ul. Dominikánské náměstí, priamo v historickom centre Brna. Jedná sa o jednu z najviac lukreatívnych adres v Brne.

Byt je čerstvo po rekonštrukcii vrátane nového nábytku. Celkom sú v byte 2 pokoje s 2 lůžkami. Jedna sa o komplet zariadený byt. V byte sa nachádza práčka, sporák, mikrovlnná trouba, umývačka nádobí, lednice. Byt sa nachádza v 3. patre.

Cena pokoja 10 590 Kč je pre 2 osoby, vrátane energií. K bytu poskytujeme zdarma Wifi pripojenie. Kaucie ve výši 1 nájmu. Rezervační poplatek 3990 za 1 lužko.

Poloha bytu je ideálna. Byt sa nachádza v blízkosti mnoho oceňovaných reštaurácií a barov. V blízkosti bytu taktiež nájdete potraviny, lekárne a mnoho ďalších obchodov, či už s oblečením alebo drogériou. Na všetko, na čo si len spomeniete máte len na pár krokov od bytu. V blízkosti bytu je aj nákupné centrum, v ktorom nájdete aj multikino.

Priamo na náměstí, na ktorom byt leží, nájdete viacero historických pamiatok, ktoré stojí za to zhliadnúť. Napr. Kostol sv. Jakuba, Starú radnicu alebo jedna z najzáujímavejších a najnavštevovanejších pamiatok v Brne Katedrála sv. Petra a Pavla

Pokoj je dostupný od 1.9.2020.

V prípade, že ťa zaujíma niečo, čo si tu nenašiel, neváhaj nás kontaktovať. Dotazy máme radi :)

----------------------------------------------------------------------------

We offer for rent a room in luxury apartment 3 +1 on Dominican Square, right in the historical center of Brno. It is one of the most lucrative addresses in Brno.

The apartment is freshly renovated including a new furniture. There are 3 rooms in the apartment. In every room you can find 2 beds. It is a fully furnished apartment. The apartment has a washing machine, stove, microwave, dishwasher, refrigerator, The apartment is located on the 3rd floor with.

Price is 10 590 CZK is for 2 persons, including energy. The apartment provides free wifi connection. The deposit is 1 rent, Reservation fee 3990 CZK for 1 bed.

The location of the apartment is ideal. The apartment is located near many award-winning restaurants and bars. Near the apartment you can also find groceries, pharmacies and many other shops with clothing or drugstore. Everything you can think of is just a few steps from the apartment. Near the apartment is also a shopping center, where you can find a multiplex cinema.

Right on the square on which the apartment is located you can find a several historical monuments that are worth seeing. For example, Old town Hall(Stará Radnica) or one on the most interesting and visited monuments in Brno Cathedral St. Peter and Paul.

The apartment is available from 1.9.2020.

Kúpeľňa

Práčka
Sprcha
Vaňa
WC

Kuchyňa

Chladnička
Jedálenský stôl
Mikrovlnka
Poháre
Nádoby
Sporák
Príbor

Ostatné

Vírivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkón
Internet
Pohovka
Televízor
Klimatizácia
Garáž
Výťah
Zviera povolené
Postele
Skriňa/komoda
Bezbariérový prístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala
Ložnice
Koupelna bez WC
WC
Samostatná kuchyně
Jídelna
Předsíň
Viera Mišurdová
Napiš něco o sobě a kontaktuj inzerenta
Cena prenájmu: 10 590 Kč/mesiac
Tento text uložíme do tvého profilu a zobrazíme ho všem majitelům, které budeš kontaktovat.
ODOSLAŤ

Pre odoslanie správy je nutné byť prihlásený, aby inzerent vedel, kto mu píše a taktiež aby ti mohol odpovedať. Pomocou nasledujúceho formulára sa prihlás alebo si u nás vytvor nový účet. A nemusíš sa báť, napísanú správu ti nevymažeme.

Nemáš ešte účet?


Máš už u nás účet?

Zabudli ste heslo?