+ VLOŽIŤ PONUKU
Spolubydlení Brno pro 1 osobu
BYTY STUDENTREALITY

Spolubývanie Brno pre študentov v lokalite Brno-střed

Dostupné od: 16. 9. 2020
Ponúknuté: 1 miesto
Miest v izbe celkom: 2 miesta
Priechodná izba: Nie
Výška kaucie: 3 495 Kč
Posledná aktualizácia: 27. 4. 2021

Ponúkame k prenájmu lužko-pro holku v luxusnom byte 3+1 na ul. Dominikánské náměstí, priamo v historickom centre Brna. Jedná sa o jednu z najviac lukreatívnych adres v Brne.

Byt je čerstvo po rekonštrukcii vrátane nového nábytku. Celkom sú v byte 3 pokoje s 2 lůžkami. Jedna sa o komplet zariadený byt. V byte sa nachádza práčka, sporák, mikrovlnná trouba, umývačka nádobí, lednice, postele, skrine, písacie stoly, komplet vybavená kuchyňa - novo zakúpené taniere, poháre, panvice, hrnce,...a mnoho ďalšieho. Byt sa nachádza v 4.patre s výťahom. Nepotrebuješ nič, len sa nasťahovať.

Cena lužka je 3495 Kč, vrátane energií. K bytu poskytujeme zdarma Wifi pripojenie.

Poloha bytu je ideálna. Byt sa nachádza v blízkosti mnoho oceňovaných reštaurácií a barov. V blízkosti bytu taktiež nájdete potraviny, lekárne a mnoho ďalších obchodov, či už s oblečením alebo drogériou. Na všetko, na čo si len spomeniete máte len na pár krokov od bytu. V blízkosti bytu je aj nákupné centrum, v ktorom nájdete aj multikino.

Priamo na náměstí, na ktorom byt leží, nájdete viacero historických pamiatok, ktoré stojí za to zhliadnúť. Napr. Kostol sv. Jakuba, Starú radnicu alebo jedna z najzáujímavejších a najnavštevovanejších pamiatok v Brne Katedrála sv. Petra a Pavla

Pokoj je dostupný od 1.5.2021.

---------------------------------------

We offer for rent a luxury bed for girl in cozy apartment 3 +1 on Dominican Square, right in the historical center of Brno. It is one of the most lucrative addresses in Brno.

The apartment is freshly renovated including a new furniture. There are 3 rooms in the apartment. In every room you can find 2 beds. It is a fully furnished apartment. The apartment has a washing machine, stove, microwave, dishwasher, refrigerator, beds, wardrobes, desks, fully equipped kitchen - new cutlery, plates, pots, pans, ...The apartment is located on the 4rd floor with elevator. You dont need anything, just move in.

Price is 3495 CZK, including energy. The apartment provides free wifi connection.

The location of the apartment is ideal. The apartment is located near many award-winning restaurants and bars. Near the apartment you can also find groceries, pharmacies and many other shops with clothing or drugstore. Everything you can think of is just a few steps from the apartment. Near the apartment is also a shopping center, where you can find a multiplex cinema.

Right on the square on which the apartment is located you can find a several historical monuments that are worth seeing. For example, Old town Hall(Stará Radnica) or one on the most interesting and visited monuments in Brno Cathedral St. Peter and Paul.

The apartment is available from 1.5.2021

Kúpeľňa

Práčka
Sprcha
Vaňa
WC

Kuchyňa

Chladnička
Jedálenský stôl
Mikrovlnka
Poháre
Nádoby
Sporák
Príbor

Ostatné

Vírivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkón
Internet
Pohovka
Televízor
Klimatizácia
Garáž
Výťah
Zviera povolené
Postele
Skriňa/komoda
Bezbariérový prístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala
Viera Mišurdová
Napiš něco o sobě a kontaktuj inzerenta
Cena prenájmu: 3 495 Kč/os./mesiac
Tento text uložíme do tvého profilu a zobrazíme ho všem majitelům, které budeš kontaktovat.
ODOSLAŤ

Pre odoslanie správy je nutné byť prihlásený, aby inzerent vedel, kto mu píše a taktiež aby ti mohol odpovedať. Pomocou nasledujúceho formulára sa prihlás alebo si u nás vytvor nový účet. A nemusíš sa báť, napísanú správu ti nevymažeme.

Nemáš ešte účet?


Máš už u nás účet?

Zabudli ste heslo?