+ VLOŽIŤ PONUKU
Pronájem pokoje Brno pro 2 osoby
BYTY STUDENTREALITY

Prenájom izby Brno pre študentov v lokalite Brno-střed

Cena prenájmu: 7 990 Kč/mesiac 7990
KONTAKTUJ INZERENTA

Uvedená cena je za celý izba pre 2 osoby. Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?

Dostupné od: 18. 2. 2021
Ponúknuté: 2 miesta
Priechodná izba: Nie
Výška kaucie: bez kaucie
Posledná aktualizácia: 18. 2. 2021

Ponúkame k prenájmu pokoj v byte 2+1 na ul. Dominikánské náměstí, priamo v historickom centre Brna. Jedná sa o jednu z najviac lukreatívnych adres v Brne.

Byt je čerstvo po rekonštrukcii vrátane nového nábytku. Celkom sú v byte 2 pokoje s 2 lůžkami. Jedna sa o komplet zariadený byt. V byte sa nachádza práčka, sporák, mikrovlnná trouba, umývačka nádobí, lednice, 4x postele, skrine, písacie stoly, komplet vybavená kuchyňa- novo zakúpene´taniere, príbory, hrnce, panvice a mnoho ďalšieho. Byt sa nachádza v 3.patre s výťahom. K bytu taktiež poskytujeme ložní prádlo, osušky a ručníky. Nepotrebuješ nič, len sa nasťahovať.

Cena bytu 7 990 Kč je pre 2 osoby, vrátane energií. K bytu poskytujeme zdarma Wifi pripojenie.

Poloha bytu je ideálna. Byt sa nachádza v blízkosti mnoho oceňovaných reštaurácií a barov. V blízkosti bytu taktiež nájdete potraviny, lekárne a mnoho ďalších obchodov, či už s oblečením alebo drogériou. Na všetko, na čo si len spomeniete máte len na pár krokov od bytu. V blízkosti bytu je aj nákupné centrum, v ktorom nájdete aj multikino.

Priamo na náměstí, na ktorom byt leží, nájdete viacero historických pamiatok, ktoré stojí za to zhliadnúť. Napr. Kostol sv. Jakuba, Starú radnicu alebo jedna z najzáujímavejších a najnavštevovanejších pamiatok v Brne Katedrála sv. Petra a Pavla

Pokoj je dostupný ihneď.

---------------------------------------

We offer for rent a luxury room in apartment 2 +1 on Dominican Square, right in the historical center of Brno. It is one of the most lucrative addresses in Brno.

The apartment is freshly renovated including a new furniture. There are 2 rooms in the apartment. In every room you can find 2 beds. It is a fully furnished apartment. The apartment has a washing machine, stove, microwave, dishwasher, refrigerator, 4 beds, wardrobes, desks, fully equipped kitchen - new cutlery, plates, pots, pans, ... The apartment is located on the 3rd floor with elevator. The apartment is provided with bed lines and towels. You dont need anything, just move in.

Price 7 990 CZK is for 2 persons, including energy. The apartment provides free wifi connection.

The location of the apartment is ideal. The apartment is located near many award-winning restaurants and bars. Near the apartment you can also find groceries, pharmacies and many other shops with clothing or drugstore. Everything you can think of is just a few steps from the apartment. Near the apartment is also a shopping center, where you can find a multiplex cinema.

Right on the square on which the apartment is located you can find a several historical monuments that are worth seeing. For example, Old town Hall(Stará Radnica) or one on the most interesting and visited monuments in Brno Cathedral St. Peter and Paul.

The apartment is available immediately.

Kúpeľňa

Práčka
Sprcha
Vaňa
WC

Kuchyňa

Chladnička
Jedálenský stôl
Mikrovlnka
Poháre
Nádoby
Sporák
Príbor

Ostatné

Vírivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkón
Internet
Pohovka
Televízor
Klimatizácia
Garáž
Výťah
Zviera povolené
Postele
Skriňa/komoda
Bezbariérový prístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala
Ložnice
Koupelna s WC
WC
Samostatná kuchyně
Předsíň
Viera Mišurdová
Napiš něco o sobě a kontaktuj inzerenta
Cena prenájmu: 7 990 Kč/mesiac
Tento text uložíme do tvého profilu a zobrazíme ho všem majitelům, které budeš kontaktovat.
ODOSLAŤ

Pre odoslanie správy je nutné byť prihlásený, aby inzerent vedel, kto mu píše a taktiež aby ti mohol odpovedať. Pomocou nasledujúceho formulára sa prihlás alebo si u nás vytvor nový účet. A nemusíš sa báť, napísanú správu ti nevymažeme.

Nemáš ešte účet?


Máš už u nás účet?

Zabudli ste heslo?