+ VLOŽIŤ PONUKU

Koľko stojí inzercia?

ŠTUDENTSKÝ ÚČET

REGISTRÁCIA ZADARMO

Vhodný pre nájomníkov, ktorí hľadajú spolubývajúceho alebo potrebujú prenajať izbu v byte.

Vložení nabídky
ZDARMA

Topovanie
10 Kč / deň

Zvýraznenie
5 Kč / deň

Zobrazenie záujemcov
zadarmo (pri overení ISIC)
inak 50 Kč (prví 2 sú zadarmo*)

ÚČET MAJITEĽA

REGISTRÁCIA ZADARMO

Vhodný pre majiteľov menšieho počtu nehnuteľností

Vložení nabídky
ZDARMA

Topovanie
10 Kč / deň

Zvýraznenie
5 Kč / deň

Zobrazenie záujemcov
50 Kč (prví 2 sú zadarmo*)

PARTNERSKÝ ÚČET

REGISTRÁCIA ZADARMO

Vhodný pre majiteľov väčšieho počtu nehnuteľností, realitné kancelárie, developerov.

Vložení nabídky
ZDARMA

Topovanie
10 Kč / deň

Zvýraznenie
5 Kč / deň

Zobrazenie záujemcov
10 Kč (prví 2 sú zadarmo*)* každý kalendářní měsíc máte k dispozici odemknutí 1 konverzace zdarma


Prečítajte si, ako to u nás funguje

ČO JE TOPOVANIE? ČO JE ZVÝRAZŇOVANIE? AKO FUNGUJE ZOBRAZOVANIE ZÁUJEMCOV? JAK SE U NÁS PLATÍ?

Ako funguje topovanie?

Topovanie je jednoduchý spôsob ako na Vašu ponuku viac upozorniť. Čím je ponuka staršia, tým sa vo výsledkoch vyhľadávania zobrazuje nižšie.

Ak si ponuku topujete, bude po celú dobu topovania zobrazená na prvých miestach pred všetkými netopovanými ponukami. Navyše bude graficky zvýraznená a užívatelia si ju tak viac všimnú (viď obrázok).

Topovať ponuku je možné maximálne na 30 dní. Čím viac topovaných dní máte zaplatených, tým vyššie sa ponuka zobrazuje vo vyhľadávaní. Doporučujeme topovanie kombinovať so zvýraznením.

Príklad: Ak budete mať topovanú ponuku na 20 dní, budete zobrazení pred všetkými ponukami topovanými na 19 a menej dní a za všetkými topovanými na 21 a viac dní. Môžete si samozrejme v priebehu ponuku "dotopovať", počet aktuálne topovaných dní však nikdy nemôže presiahnuť 30.


Normálna ponuka vs topovaná ponuka
bežná ponuka
topovaná ponuka


Čo je zvýraznenie?

Ponáhľate sa s prenajatím svojej ponuky alebo chcete ponuku vo vyhľadávaní akurát viac zvýrazniť? Na to je tu funkcia zvýraznenia. Po dobu, po ktorú si ponuku zvýrazníte, ju budeme zobrazovať farebne s odznakom URGENT a potenciálni záuemcovia tak viacmenej nebudú mať možnosť si Vašu ponuku nevšimnúť.

Len upozorňujeme, že pomocou funkcie zvýraznenia sa Vaša ponuka neposúva na poprednú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania. Na to je potrebné využiť funkciu Topovania. Zvýraznenie a Topovanie môžete ľubovolne kombinovať.


Normálna ponuka vs zvýraznená ponuka
bežná ponuka
zvýraznená ponuka


Zobrazovanie záujemcov

Poté, co k nám zcela zdarma vložíte Vaši nabídku, začnou Vám na ni odpovídat zájemci. Abyste si mohli zprávu přečíst a odpovědět na ni, je potřeba ji odemknout. Cena za odemknutí zprávy je platná podle našeho ceníku.

Navíc každý kalendářní měsíc máte k dispozici 1 odemknutí zdarma.

Jakmile odemknete zprávu od nového zájemce, další zprávy s tímto zájemcem už máte samozřejmě zdarma. Podle našich vlastních zkušeností pro pronajmutí průměrně velkého bytu stačí 2 - 5 zájemců.Jak se u nás platí?

Je to velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat. Po přihlášení ve Vašem profilu uvidíte sekci Peněženka. Do té si dobijete peníze pomocí jednoho ze čtyř nabízených balíčků a poté už jednoduše nabitými penězi platíte za Vámi využívané služby.